L O A D I N G

Sfanta Liturghie – 10.01.2021

January 10 @ 09:45 - 12:00 UTC+0

Free

Datorită condițiilor actuale de răspândire a virusului se impun noi restricții, astfel începând cu data de 25.10.2020:

1. Accesul se va face strict numai pentru cei înscriși pe lista la ora 10.00;
2. Nu se mai accepta intrarea sub nici un alt motiv (aprins lumânări, vorbit cu părintele);
3. Ușile rămân închise între 10.30-12.00;
4. Procedam ca si la supermarket unde in jurul bisericii vor fi linii marcate pentru distanțare;
5. Oamenii vor fi informați ca accesul pentru Sfânta Împărtășanie și alte probleme duhovnicești va fi doar la ora 12.00 și fie vin la ora respectiva, fie pot aștepta în mașină;
6. Vor intra pe rând câte o familie primii cu prioritate sunt cei care trebuie să Împărtășească copii apoi pentru alte probleme.

Amintim că Duminica trecută 18.10.2020 am primit un echipaj de politie care ne-a spus ca am primit o reclamație cum că la biserica noastră este o adunare mai mare de 20 de persoane care stau în jurul bisericii și nu sunt în legalitate. Astfel riscăm nu numai amenda dar chiar închiderea bisericii și alte repercusiuni care decurg de aici.

Vă rugăm să citiți cu mare atenție conditiile de participare la Sf. Liturghie

Vă rugăm să vă înregistrați intenția de a participa la Sfănta Liturghie.

Numărul de locuri este limitat la 20 persoane, respectiv maxim 3 persoane per familie.

Accesul copiilor sub 10 ani este interzis.

ATENȚIE

• Vă rugăm să introduce-ți numărul de persoane care vor fi prezente din partea dumneavoastră in căsuța RSVP
  • O invitatie este valabilă doar pentru o persoană

RSVP

Tickets are not available as this event has passed.

Date:
January 10